5 błędów najczęściej popełnianych w trakcie nauki matematyki
5 błędów najczęściej popełnianyc

5 błędów najczęściej popełnianyc

Ograniczony system oceniania Powiedzenie „ocena ocenie nierówna” jest jak najbardziej...

Więcej

Matura
13 sposobów na efektywną naukę matematyki
13 sposobów na efektywną naukę mate

13 sposobów na efektywną naukę mate

Matematyka jest zmorą dla większości uczniów. Nie lubimy jej...

Więcej

Matura
Nauka matematyki jeszcze nigdy nie była tak prosta
Nauka matematyki jeszcze nigdy nie by

Nauka matematyki jeszcze nigdy nie by

Matematyka to pięta achillesowa wielu uczniów. Niektórzy boją się...

Więcej

Matura
9 równań, które każdy licealista powinien znać
9 równań, które każdy licealista p

9 równań, które każdy licealista p

Mówi się, że niektóre wiadomości z matematyki są kluczowe...

Więcej

Matura
Isaac Bashevis Singer - biografia
Isaac Bashevis Singer - biografia

Isaac Bashevis Singer - biografia

Singer Isaac Bashevis (lub też Izaak Singer, Isaak Singer)...

Więcej

Ewa Nowak - biografia
Ewa Nowak - biografia

Ewa Nowak - biografia

Ewa Nowak to polska pisarka urodzona w 1966 r...

Więcej

Antoine de Saint-Exupéry - biografia
Antoine de Saint-Exupéry - biografia

Antoine de Saint-Exupéry - biografia

Antoine de Saint-Exupéry urodził się 29 czerwca 1900 roku...

Więcej

Ursula K. Le Guin - biografia
Ursula K. Le Guin - biografia

Ursula K. Le Guin - biografia

Ursula K. Le Guin urodziła się 21 października 1929...

Więcej

Zbrodnia i kara streszczenie
Zbrodnia i kara streszczenie

Zbrodnia i kara streszczenie

Rodion Raskolnikow to były student prawa, który żyje w...

Więcej

Lalka - Bolesław Prus
Lalka - Bolesław Prus

Lalka - Bolesław Prus

Na początku powieści Bolesława Prusa pt. “Lalka” poznajemy Stanisława...

Więcej

Kamizelka - Bolesław Prus
Kamizelka - Bolesław Prus

Kamizelka - Bolesław Prus

Kamizelka Bolesława Prusa to nowela, czyli krótki utwór prozatorski...

Więcej

14 sprawdzonych zalet testów diagnostycznych

3
Nikol Górska

Myślałeś o dodatkowych zajęciach lub korepetycjach z matematyki, na których rozwiązywałbyś testy? Zastanawiałeś się kiedyś czy testy diagnostyczne online są dla ciebie? A może słyszałeś, że „w Internecie nie ma nic dobrego” i też tak myślisz? Pokażemy ci jak wiele korzyści wypływa z internetowego rozwiązywania takich testów.

1. Czas

Jeśli test z matematyki trwa 60 minut, a dojazd na zajęcia, na których będziesz rozwiązywał taki test trwa drugie tyle, to każdorazowo tracisz nawet 2 godziny na same przejazdy. Dzięki Internetowi zaoszczędzisz ok. 4 godzin tygodniowo (przy spotkaniach 2 razy w tygodniu po 1 godzinę), możesz wykorzystać ten czas oczywiście na naukę, ale także na odpoczynek i zabawę.

2. Komfort

Jeśli nie lubisz nowych miejsc i trudno ci się skupić w obcym otoczeniu, testy diagnostyczne z matematyki online są właśnie dla Ciebie! Do rozwiązywania możesz zasiąść w piżamie i kapciach, przecież i tak nikt cię nie widzi. O ile wygodniej jest móc uczyć się w swoim ulubionym fotelu, w łóżku pod ciepłą kołdrą…

3. Wolna przestrzeń

U każdego ucznia pojawia się problem ilości materiałów - jest ich po prostu za dużo. Kartki rozrzucone są po całym pokoju, trudno znaleźć coś, czego potrzebujemy, bo przez 3 lata szkoły zebraliśmy pokaźny zapas papieru! Dlatego też nauka matematyki przez Internet i rozwiązywanie tam testów z matematyki są idealnym rozwiązaniem. Na komputerze uporządkujesz wszystko szybko i równie szybko będziesz mógł potem z tego skorzystać.

4. Niekończące się źródło

To prawda, w książkach również można znaleźć dużo testów matematycznych, ale ich ilość jest mocno ograniczona. Na przykład książki z testami maturalnymi z matematyki są wydawane średnio raz na rok, a przecież przygotowując się do matury potrzebujemy ich znacznie więcej. W Internecie znajduje się nieskończona ilość testów, dlatego warto z nich skorzystać.

5. Wyniki

Wszyscy czujemy ten sam stres po oddaniu kartkówki, sprawdzianu, czy egzaminu. Chcielibyśmy od razu wiedzieć, czy dostaniemy pozytywną ocenę, co zrobiliśmy źle, a w tradycyjny sposób dowiemy się o tym dopiero przy okazji kolejnego spotkania. Na szczęście wyniki online dostępne są od razu.. Co za ulga!

6. Wiesz na czym stoisz

Zanim zdecydujesz się na dodatkowe zajęcia, korepetycje, zrób test diagnostyczny z matematyki. Będziesz wiedział czego się spodziewać. A może okaże się, że korepetycje w ogóle nie są ci potrzebne, a forma nauki matematyki online bardziej ci odpowiada? Warto spróbować!

7. Dowolność

Wolisz pracować późnym wieczorem, ale nikt o zdrowym rozsądku nie pracuje już w takich godzinach? Nie oznacza to, że nie możesz się uczyć w ogóle. Właśnie internetowa metoda daje ci wolność w wyborze dnia czy godziny. Jeśli zazwyczaj masz czas wolny w środy, ale akurat w tym tygodniu coś ci wypadło, nie ma problemu! Możesz to nadrobić kiedy chcesz i o której chcesz.

8. Różnorodność

Trzeba przyznać, że rozwiązywanie na okrągło testów papierowych, w których zadania są schematyczne, jest nudne. W Internecie możesz dobrać test diagnostyczny z konkretnego działu. Nie musisz przechodzić przez zadania, które już umiesz, żeby dojść do tych, które chcesz poćwiczyć.

9. Nadzór

Zawsze oczekujemy jakichś rezultatów i efektów naszej pracy. Dzięki testom online możesz nadzorować swoje osiągnięcia regularnie i bez problemu. Masz prywatny dostęp do swoich wyników, więc jeśli raz czy drugi powinęła ci się noga, może to pozostać twoją słodką tajemnicą.

10. Raporty

Dzięki raportom nie tylko zobaczysz, na jakim poziomie jest Twoja obecna wiedza, ale też jakie postępy robisz.

11. Indywidualność

Proces nauczania jest stuprocentowo indywidualny. Ty podejmujesz tu najważniejsze decyzje, możesz wybrać testy tylko z tych działów, w których nie jesteś pewien swoich umiejętności.

12. Skuteczność

Przez to, że uczysz się i rozwiązujesz naprawdę to, co chcesz, zdobywasz wiedzę efektywniej. Bardziej cieszy cię, gdy nie musisz uczyć się tego, co zostało ci narzucone przez prowadzącego.

13. Samodyscyplina

Oprócz korzyści naukowych, forma testów online uczy Cię wewnętrznej siły. Musisz znaleźć w sobie tyle mocy i motywacji, by regularnie rozwiązywać testy. Nauczy cię to, oprócz wybranego zakresu materiału, wytrwałości i dążenia do wybranego celu.

14. Pieniądze

Niewątpliwie dzięki testom diagnostycznym, które rozwiązujesz w Internecie, możesz zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy. Nie musisz kupować żadnej książki, nie musisz płacić za dojazdy, nie musisz płacić za korepetycje, wszystko dostajesz dużo taniej!

Ocena pracy

Szukaj materiałów

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Regulamin Polityka prywatności

Porozmawiaj z nami

Wybierz interesujące Ciebie tematy

Dane kontaktowe

!
!
!

Dla firm

!