Obowiązkowa matura z matematyki – za i przeciw
Obowiązkowa matura z matematyki – z

Obowiązkowa matura z matematyki – z

Po 25 latach przerwy, w 2010 roku, matematyka wróciła...

Więcej

Matura

Czy chcesz, aby Twoje dziecko miało lepsze oceny z matematyki?

3
Mikołaj Kittel

W obecnych czasach metod skutecznego nauczania matematyki jest wiele i nie ograniczają się one do metody kija i marchewki. Na pewno można spokojnie schować do szuflady linijkę, którą karali nas rodzice za najmniejsze błędy. To droga donikąd. Równie popularne ostatnio korepetycje też mogą nie pomóc podnieść ocen i zdać egzaminów. Niezdyscyplinowany uczeń i nauczyciel, który myśli tylko o tym, by zainkasować kolejne sto złotych, daleko nie zajadą. A jedynie odbije się na kieszeni rodzica.

Są jednak bardziej skuteczne metody na to, by pociecha dźwignęła się z dołka miernych i dostatecznych ocen. Nauka przez Internet może z początku brzmieć jak strata czasu, ale taki kurs matematyki online wcale nie jest złym pomysłem. Nawet jeśli czasem trzeba zacząć od absolutnych podstaw. Portale matematyczne, takie jak szukamszkoly.com, oferują testy zarówno dla tych początkujących, jak i wersje rozszerzone kursów. Wszystko dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia.

Wszystkie zadania z matmy można wykonywać w własnym tempie. Każdy test jest zgodny z wymogami MEN i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, co jest zdecydowanym plusem dla uczniów szukających materiałów do nauki przed maturą. Taki kurs matematyki również przyda się w przygotowaniach do sprawdzianów i nawet paruminutowych kartkówek. To doskonały sposób by powtórzyć i utrwalić mały skrawek materiału przed poniedziałkowym dzwonkiem.

Testy z matematyki rozwiązywane online to świetna pomoc dla starających się poprawić swoje oceny uczniów i dla rodziców szukających odpowiednich narzędzi do zapędzenia pociechy do nauki. Każdy test kończy się raportem opisującym dotychczasowe dokonania i punktującym luki, nad którymi należy popracować. Wszystko w jasnej i przejrzystej formie, lepszej niż jakikolwiek korepetytor.

Ocena pracy

Szukaj materiałów

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Regulamin Polityka prywatności

Porozmawiaj z nami

Wybierz interesujące Ciebie tematy

Dane kontaktowe

!
!
!

Dla firm

!