Franz Kafka - biografia
Franz Kafka - biografia

Franz Kafka - biografia

Franz Kafka urodził się w Pradze 3 lipca 1883...

Więcej

Tadeusz Konwicki - biografia
Tadeusz Konwicki - biografia

Tadeusz Konwicki - biografia

Tadeusz Konwicki urodził się 22 czerwca 1926 roku w...

Więcej

Mikołaj Kopernik - biografia
Mikołaj Kopernik - biografia

Mikołaj Kopernik - biografia

Mikołaj Kopernik przyszedł na świat 19 lutego 1473 roku...

Więcej

Szukasz korepetytora z matmy? Znamy lepszy sposób!

3
Aleksandra Kowalczyk

Zastanawiasz się jak skutecznie nauczyć się matematyki? Tracisz czas i energię na szukanie korepetytora? W dobie internetu i social media mamy alternatywę - zajrzyj na dedykowaną ku temu platformę internetową. Zaoszczędzisz w ten sposób czas na dojazdy i zminimalizujesz ryzyko, że trafisz na niekompetentnego nauczyciela. Nauka przez internet pozwala nam zadecydować o porze i sposobie w jakim chcemy się uczyć, jednak kluczem do osiągnięcia sukcesu jest w tym przypadku systematyczność. Zalecany czas wykonywania ćwiczeń to 30 minut dziennie.

Przed przystąpieniem do poszczególnych testów warto wykonać test diagnostyczny. Pozwoli to ustalić obecny stan naszej wiedzy. Natomiast same testy są podzielone na moduły i sprawdzają poszczególne kompetencje matematyczne. Wszystkie posiadają certyfikację MEN. Pod koniec każdego modułu dostępny jest raport, który zawiera dokładny opis umiejętności oraz stopień w jakim opanował je użytkownik.

Wzmożone zainteresowania korepetycjami z matematyki zauważa się w liceum. Wtedy młodzi ludzie zaczynają się obawiać matury i postanawiają uporządkować swoją wiedzę. Również alternatywą dla nauki matematyki w liceum jest matematyka online. Matematyka w liceum rozróżnia dwa poziomy zaawansowania: podstawowym oraz rozszerzonym. Ze względu na rosnący potencjał kierunków ścisłych coraz więcej licealistów decyduje się na zdawanie matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Nie jest to możliwe bez opanowania absolutnych podstaw matematyki, zatem ćwiczenia na platformie lepiej zacząć od prostszych zadań i monitorować rezultaty ich rozwiązania. Jeśli będą one satysfakcjonujące to dopiero wtedy należy przystąpić do rozwiązywania trudnych zadań matematycznych.

Na platformie podobnie, jak na maturze dostępne są różne typy zadań: od zamkniętych po otwarte. Można kilka razy przystąpić do rozwiązywania tych samych testów, co pozwoli na lepsze opanowanie materiału. Odmierzanie czasu, tak jak ma to miejsce na maturze pozwala wczuć się sytuację egzaminacyjną i umiejętniej rozplanować czas. Platforma zawiera narzędzie ułatwiające wyszukiwanie interesujących nas zagadnień. Wyszukiwanie nie ogranicza się jedynie do symboli matematycznych, ale również można wprowadzać równania i złożone działania matematyczne.<.p>

Testowane kompetencje są zgodne z wymogami Centralnej Komisji Edukacyjnej. Dzięki temu możemy efektywnie przygotować się do egzaminu dojrzałości, posiadając pewność, że rozwiązujemy zadania matematyczne na poziomie programu liceum. Raporty, które są generowane po rozwiązaniu poszczególnych testów są obiektywną miarą umiejętności. Dzięki czemu mogą pełnić funkcję informacyjną dla nauczycieli, rodziców.

Pojedyncze testy trwają około godziny. Bardzo pomocne jest to, że mocne je w każdym momencie przerwać, a potem bez problemu wznowić. Struktura i typy zadań są odzwierciedleniem tych, które pojawią się na teście maturalnym. Do naszej dyspozycji jest również korepetytor online, który pomaga rozwiać wątpliwości zadań otwartych. Ostateczna ocena może być wyrażona liczbą z przedziału 1-6 lub wartością wyrażoną w procentach.

Ocena pracy

Szukaj materiałów

© 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved Regulamin Polityka prywatności

Porozmawiaj z nami

Wybierz interesujące Ciebie tematy

Dane kontaktowe

!
!
!

Dla firm

!